15 Mart 2010 Pazartesi

Michelin Pilot Sport 3Yol, çevre ve teknoloji performansı:
Yeni Michelin Pilot Sport 3 ile kazanan üçlü

Michelin, üstün yol performansını kendi kategorisinde rakipsiz çevresel özelliklerle birleştiren yeni Michelin Pilot Sport 3’ü tüketicilerin beğenisine sundu. Mart ayı itibarıyla satışa sunulan Michelin Pilot Sport 3 sportif şehir otomobilleri, kompakt ve büyük sedanlar, roadster ve coupe gibi küçük spor otomobiller için uygunken sportif kullanım dışındaki modeller içinse opsiyonel olarak 18 ila 19 inç aralıkta ekstra geniş yelpazeye sahip.

MIC
HELIN Pilot Sport 3, aynı anda güvenliği, sürüş keyfini ve çevresel performansı artırarak kazançlı bir üçlü sunuyor. Michelin’in bu en yeni lastiği, bir performans özelliğini başka bir performans özelliği için feda etmemek stratejisini çok iyi yansıtıyor. Bu anlayış, birkaç farklı alanda aynı anda iyileştirilmesi anlamına geliyor.
MICHELIN Pilot Sport 3, spor lastiklerde referans haline gelmiş olan bir önceki nesil lastiklere* göre ıslak zeminlerde, virajlarda daha iyi yol tutuş ve üç metre daha kısa fren mesafesi** ile daha fazla güvenlik sağlıyor. Bunlara ilave olarak, yeni lastik, keyifli bir sürüş deneyimi için yüksek direksiyon hassasiyeti sunuyor. Bu da, MICHELIN’in yüksek performanslı lastiklerinin daha fazla sürüş zevki sağladığını gösteriyor. Ayrıca, MICHELIN Pilot Sport 3'ün diğer spor lastiklerden farkı; üstün yakıt tasarrufu özelliklerine sahip ve daha uzun ömürlü lastik olmasıdır.


Global bir lastik olmak için tasarlanan ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Pasifik ve Asya gibi pazarların ardından bir yıl sonra da Kuzey Amerika’da satışa sunulacak MICHELIN Pilot Sport 3, Green Power Bileşiği, Anti Surf Sistemi ve Programlanmış Distorsiyon lastik mimarisi gibi benzersiz ileri teknolojilerden yararlanarak çeşitli hava koşullarında üstün yol tutuş ve çekiş sağlıyor. Bağımsız Alman test kuruluşu TÜV SÜD Automotive tarafından yapılan karşılaştırmalı bir araştırmaya göre yeni MICHELIN Pilot Sport 3, otomobil üreticileri tarafından onaylanmış olan bir önceki nesil lastiklere göre virajlarda daha iyi yol tutuş sağlarken, fren yapıldığında üç metre daha kısa fren mesafesi sunuyor***. Audi A5 ve yeni Mercedes E 63 AMG gibi imza niteliğindeki spor otomobil modellerinde kullanımı için OEM lastik onayını alan ve kendi kategorisinde artık bir örnek teşkil eden MICHELIN Pilot Sport PS2’ye oranla %10 daha fazla kullanım ömrüne sahip**** Pilot Sport3 , yeni nesil Michelin lastiklerinin üstün performansının açık bir kanıtıdır.
* MICHELIN Pilot Sport serisi 200’den fazla modelde kullanım için onaylanmıştır.
** Test 2009’da bağımsız teknik hizmetler firması TÜV SÜD Automotive tarafından 245/40 ZR 18 Y ebat lastikler üzerinde yapılmıştır.
*** MICHELIN Pilot Sport serisi 200’den fazla modelde kullanım için onaylanmıştır.
****225/45 ZR 17 91 Y lastik ebatları üzerine yapılan kurum içi testler.
"Michelin Pilot Sport 3 ile Kazanan Üçlü" Reklam Filmi
http://bit.ly/reklamfilmi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder